KONST / Litografier / Färglitografi 11842440
nr 1184 2440
Stanislaw Zoladz
(f. 1952), Sverige
Färglitografi, EA-upplaga, 40x53
Stanislaw Zoladz, född 1952, svensk/polsk akvarellmålare.
måndag 21 maj 2018
kl 18:52:20
Stanislaw Zoladz
Läs mer om Stanislaw Zoladz